Otherkion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Měsíční jezero

+2
Veragin Baldimmor
Kotlík
6 posters
Goto down
Haida Ara Valdrinor
Haida Ara Valdrinor
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 27. 03. 20
Age : 28
Location : Fiplin

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

25/4/2020, 17:37
Čekala, co řekne. Co ji prozradí. K čemu se odhodlá. Co jsem pro tebe, Ragi? Co jsem za ženu? Tak, která mu ublížila? Která si drze vzala jeho polibek bez rozpaků? Která před tebou stojí prakticky nahá v takřka průzračné vodě, osvětlená lunou a hvězdami jako nějaká křehká víla, jíž mezi prsty probleskuje světlo... snad i světlo naděje? Pověz mi, Ragi... kým pro tebe jsem? Zbožné přání mezi nimi vyvolávalo ticho. Vnímala pouze svůj dech, hlasitý a nezdolný, pravidelně unikající z pootevřených rtů. Krev jí hučela ve spáncích, otupovala každou myšlenku. Srdce skotačilo, bilo jako o závod s časem a pokaždé na sotva setinu se zpomalilo, očekávaje prudký náraz proti zdi sestavené z jeho slov. Snad ji nebude trápit. Třeba jí neřekne nic špatného. Třeba... třeba... Zpropadené třeba... Stejně hloupé jako ono kdyby, které ji pronásledovalo od jejich prvního a zároveň posledního setkání. Co by se stalo, kdyby ho nepolíbila? Jaký dopad by měl Ragi na její život, kdyby nepropadla jeho hlubokým očím a svůdnému úsměvu? "... Zamiloval..." Málem by to jedno slůvko na konci věty přeslechla. Málem by žila jen v myšlenkách, ve vzpomínkách, v nostalgii, kterou s sebou přinášel společně s podmanivými tóninami vybrnkanými na kytarové struny. V jejích očích se na první dobrou vteřinu objevila nevěřícnost. Nikoliv spojená s nedůvěrou v jeho slova, spíš v jakémsi náznaku nepochopení, proč by se zrovna muž jako Ragi měl zamilovat do ní - do ženy, která si nese zlaté okovy na zápěstích, vyumělkovanou klícku, která jí navždy bude vězením. Do ženy, která by mu mohla dát vše, po čem by jeho srdce toužilo až na kýženou svobodu, protože společnost by ji za to nesnášela. A ona sama by nesnášela sebe, kdyby ho držela v zajetí proti jeho vůli, připravujíc ho o sluneční svit, o možnost roztáhnout pomyslná křídla a rozletět se do všech koutů světa.

"Miluješ mě..." Ta dvě slůvka špitla pro sebe, tichá a plná údivu nad tím, jak moc ji hřála na duši. Miluješ... Tak jako já tebe, Ragi? Připustit si, že podobné city chovala k němu, jí nestálo tolik úsilí, avšak emoce, které bublaly pod povrchem, na sebe nenechaly dlouho čekat. Štěstí, radost, pocit naplnění a naděje se jejím tělem prohnaly stejně rychle jako zoufalství, smutek a pocit viny, že ho k sobě stáhla se sobeckými důvody. Toužila po někom, kdo jí porozumí. Kdo jí bude přítelem a zároveň i něčím víc. Vedle koho se bude budit s prvními červánky, pozorujíc, jak si sluneční paprsky pohrávají s jeho tváří, vytvářejíc na ní zajímavé ornament. Komu položí hlavu na hruď a bude spokojeně oddechovat do rytmu srdečního tepu. Kdo ji ochrání před zlem tohoto světa, když se bude cítit slabá a bezbranná. Kdo si ji přitáhne do náručí a nechá ji vyplakat se ze všeho, co jí bude tížit. Stejně jako teď, když naprosto nekontrolovatelně propadla vyčerpávajícímu pláči. Šťastná, že se jí svěřil. Naplněná nekonečnou úlevou, protože nebyla sama, kdo to cítil stejně. Sotva by v ní nyní hledal pověstnou dámu jako spíš dívku, která konečně mohla projevit vše, co jí poslední dobou tížilo. "J-já... se... o-omlouvám," podařilo se jí vyslovit mezi vzlyky, utíraje si mokré tváře prsty a hřbetem rukou, nedbaje na gesta typická pro princeznu. S ním to bylo jiné a nemusela se chovat dle etikety. Její slova mohla znamenat mnohé. Že to tak necítí? Že své city investoval do špatného člověka? "... Jen jsem šťastná, protože... já to cítím stejně, Ragi," vydechne s posledním pokusem usušit si tváře mokré od slz. Prudký nádech, výdech a znovu ještě jedno nadechnutí, než se mu postaví tvář v tvář, neuhýbaje pohledem rozzářených očí. "Nepotkala jsem muže jako jsi ty. A... nepropadla jsem žádnému jako tobě. O žádném jsem nikdy nesnila jako o tobě. A... pro žádného bych nebyla ochotna čekat do konce života s vědomím... že jsi šťastný na svobodě." Jestli měl být skutečně láskou jejího života, byla by ochotna přinést určité oběti. Trápit se a být přitom šťastná, protože budeš šťastný.

A on to nechával zajít ještě dál. Svými polibky lemoval cestičku, nechával jí dýchat prudčeji, rozechvíval její struny, dokud tiše nezasténala při polibku vedeném na krk. Mazlivě se otřela o jeho tvář, připomínaje malé kotě, zamilované a šťastné, které se potřebuje stulit v jeho blízkosti a bezbranně oddechovat v jeho náručí, zatímco bude dohlížet na její bezpečí. "Ragi," oplatí mu vyslovení jeho jména proti tomu svému. Jak pokračoval, začínala ho vnímat více po stránkách verbálních než neverbálních, byť znak kreslený na stehnu ji nutil se chvět, kdykoliv se jeho prsty ocitli vysoko na kůži, téměř na jejích hýždích. Otevíral zamčené dveře, povoloval jejich zámky, uvolňoval je pro ni, aby nahlédla do zákoutí jeho duše, jeho myšlenek, jeho vzpomínek. Jeho života, který před ní tajil. Ale je to vůbec správné slovo? Tajil jsi mi to, Ragi, kvůli sobě nebo kvůli mně? Dovedla si představit, že mnohé by mohly této informace zneužít. Podivná verze zlatokopek, díky jeho zázemí by se vyšvihly z ničeho do ráje. Je to vůbec ráj nebo otroctví? Tahle myšlenka ji napadala příliš často. "Dědic..." Jedna a jedna se dávaly dohromady a vznikla číslovka dvě. Byl vílou, vznešenou vílou. Choval se s grácií, gentlemansky, dle výchovy tradiční pro palác. Dědic... Zamlklá naslouchala jeho hlasu. Jeho otázkám, kdy po ní chtěl znát jednu jedinou odpověď. "Zbavil ses okovů a opustil jsi všechno, co jsi měl jenom proto, abych to byla já, kdo ti je znovu připevní na zápěstí," vydechla se zavrtěním hlavy. Proč, Ragi? Proč bys riskoval všechno, co jsi získal, aby ses o to nechal připravit? "Spíš bych ti já měla pokládat tuto otázku." Nelhal jí, nikdy nepátrala po pravdivosti jeho slov. Neměla důvod se zlobit, ani cítit se zklamaná či ublížená. Neexistovalo jediné právo hrající v její prospěch a i kdyby, Haida by ho jednoduchým pohybem ruky smetla ze stolu. "Miluju tě proto, jaký jsi muž právě teď, Ragi. Ne proto, kým jsi byl v minulosti. Ať už jsi dědic nebo obyčejný hudebník, šťastlivec nebo smolař... Já stojím o toho Ragiho, který mi věnoval svou píseň. Svůj úsměv. Svůj hluboký, oduševnělý pohled, až bych přísahala, že viděl na dno mé duše, nehledajíc tam korunu." Podporujíc svá slova, přitáhla si ho do náručí, užívaje si objetí, kterým ho obdarovala. Laskavým, plným nekonečných citů, které jí vypisoval do kůže. "Myslím, že znáš odpověď na svou otázku." Prsty mu zlehka prohrábla vlhké vlasy, odhrnujíc mu je z čela. K čemu je mi dědic, když mé srdce buší pro obyčejného muzikanta? Ach můj sladký Ragi...
Veragin Baldimmor
Veragin Baldimmor
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 18. 04. 20
Age : 479
Location : Illivenas

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

25/4/2020, 19:11
Zamilovaný. Ano to je to správné slovo, které jej nyní straší v jeho hlavě. To slovo, které o něm prozrazuje snad všechno, co se kdy snažil skrýt. Zopakovala jeho slova on v první chvíli nebyl jist sám sebou a vlastně tím co se mihlo v její tváři. Nedůvěra, zmatení a pak i slzy. Jeho cílem nebylo přivést ženu k slzám, chtěl pouze její úsměv a tak opět propadl myšlence, že udělal chybu. Možná by bylo lepší, kdyby mlčel. Bylo příliš jednoduché aby se zamiloval, příliš jednoduché, aby propadl pocitu, možná byl víla, ale lidské pocity jsou stejné, které má kdejaká víla. Nezáleží na tom jak starý je, jak chytrý, jak hloupý nebo jak silný jedinec je, jakmile je to láska, je to silnější než cokoli na světě. I kdyby byli nepřáteli nakonec by je to změnilo, stejně jako kdyby se do sebe zamiloval anděl a démon, zakázáno dotknout se jeden druhého, ale pod tíhou citů poruší pravidla a políbí se - stejně jako oni dokázal by dát celou svou sílu na váhy a stejně by prohrál proti citům, které k ní cítí. "Ano, miluji tě." potvrdil svá slova znovu, jakoby snad potřeboval znovu ji ujistit sledujíc její slzy, jak ji stékají po tvářích. Skočil by ihned do vody, objal ji, omluvil by se jí, snad že to říkat neměl. Jenže ona se omluvila první a zarazila jeho slova ještě dříve než se dostala na jazyk. Potěšený faktem že jeho city opětuje. Zvláštní pocit někomu patřit a necítit se svázaný. Bylo to jiné než kdysi dávno, nyní necítil ten svazující provaz co ho táhl pod hladinu, co jej dusil a nutil k útěku, naopak lákal ho, potopit se a objevovat cit do hloubky, nechat vše protékat mezi prsty, ale čas. Ten drahocený čas s ní držet pevně a nepouštět jej, užívat si každou společnou chvíli a věřit, naivně věřit, že se to nikdy nezmění, že nikdy nepomine. Věřit, že všechno bude i za rok stejné jako teď. Umíral touhou cítit to tak. "Vždy se vrátím." tentokrát to slib byl. Vrátí se. Za týden, za měsíc, za půl roku i rok, nebo dva - pokaždé by se vrátil, pokaždé by zůstal věrný jen jí, ví že to nyní může slíbit, protože ačkoli se nyní snažil oddálit se, stejně jej to přitáhlo zpět. A tak by mohl pokračovat - stejně jako ho táhla zpět jeho země, jeho milovaný Illivenas, tak jej k sobě táhne jeho Haida. Dívka s tak divokýma očima, že by pro ně odhodil spoustu svých získaných hodnot a přesto by si je udržel, stejně jako ji ve svém náručí. Vrátím se, aby jsi i ty mohla být šťastná.

Sebekontrola, kterou nyní využíval ho stála většinu jeho sil. Aby ji jen lehce políbil na krk a odtáhl se opět tak, aby ji viděl do nádherných očí a mohl ji říct kým je. Tajemství mezi ním a jeho otcem. Tajemství, které nikomu nemohla říct, protože kdyby to udělala nemohl by se sem vrátit a ona by byla za blázna. Už nikdy by ji nenavštívil, aby ostatním nedal důvod myslíte si, že skutečně existuje. PO jejich slovech ji pohladí po tváři. Měla pravdu okovy, které mu otec pomohl sundat, by mu mohla ona pět nasadit, kdyby se vzali, ale to jen v případě, pokud by prozradil kým je a zradil tak slib svému otci. "Kdybych tě nechal.. zneuctil bych slib svému otci." dodal k tomu. Možná nebyli dělení titulem, ale dělila je propast o dost hlubší, jeho slib. "Pokud se kdokoli dozví, kdo ve skutečnosti jsem - celý turnaj o korunu vílí říše bude neplatný, protože koruna by měla být moje. Slíbil jsem, že se to nikdo nedozví, alespoň ne do turnaje." dodal tiše. I kdyby snad měla v plánu mu zlaté okovy nasadit, tak nemůže. "Kdybych si však měl vybrat, kvůli tobě bych ty okovy opět přijal, pokud by to znamenalo zůstat s tebou." Protože dvakrát stejnou chybu udělat nemohu, ačkoli poprvé to byla správná volba, jak se ukázalo. drobná vzpomínka na Tanyu. Ženu, kterou miloval tak dávno, dávno, že už zapomněl její tvář, ale dodnes si neodpustil, že od ní odešel, aby se vrátil k umírající ženě, obklopené vytouženými dětmi s jiným partnerem. Nebyl tak hloupý, aby pokoušel toto štěstí s Haidou. Díval se ji do očí a nedokázal sám sobě namluvit, že by nyní dělal chybu. Mohla pochopit že je to největší tajemství, které nosí, nejtěžší věc, které se kdy postavil vstříc a pak by byl ochoten vzdát se kvůli ní své lásky ke svobodě, pokud by byla ochotná nechat mu volnost. Cokoli co by pro ni mohl udělat, stačilo by, aby ta slova vyřkla. Odpovědí mu bylo objetí a jemu to jako odpověď stačilo.

Měsíční jezero - Stránka 2 A011f4a766dbd74eae0aba73316958a4

Stačilo, aby mu prsty prohrábla vlasy a on v té ledové vodě, která nyní byla jako hřejivou peřinou, opět přitáhl její tělo blíže svému, nyní však s rukou na holé kůži jejích zad, vyhrnujíc tak bílou košili výš, než kde byla doposud. Opět se sklonil k jejím rtů a znovu ji políbil, jakoby snad před chvílí nic neřešili. Byla to chvilka, krátká otázka, která nemohla zastavit jeho tělo na reakci vůči jejímu. Voda nadnášela její košili, ale i jeho poslední kus látky, který však byl zvedán i jeho mužstvím. Pohladil ji po zádech a dlaní pokračoval k lopatkám, čímž látku stále zvedal nahoru. Odtáhl se od ní, aby ji mohl políbit na krku jako předtím, jen s tím rozdílem, že neskončil u jediného polibku, osázel holou kůží krku několika polibky za sebou směřující ke klíční kosti. Levou rukou na jejích zádech pomalu přesouvajíc k jejímu boku, pomalu a lehce, čekajíc kdy jej zastaví a zda vůbec, kdyby si to rozmyslela. Pokud ne, zvolna přejel prsty po ňadru a zlehka jej stiskl v rukou. Opět se narovnal, aby opět ukořistil její rty sám pro sebe, pravou rukou podpírajíc jí bradu - postupně pohlazením přecházejíc na její šíji, posunul se blíže ke břehu, aby měl nějakou pevnou půdu pod nohama a mohl se posadit na jeden kámen dostatečně hluboko, aby zůstali po rameny ponořeni ve vodě, přičemž ji musel podepřít rukou na hýždích, přičemž jakmile se sám zapřel opět levou ruku vrátil na její bok a poté znovu na ňadra. Odtahoval se od ní jen na nutné nadechnutí, nechtěl ji pustit, neměl jedinou šanci nepodlehnout jí a doufal, že to cítí stejně, protože, kdyby se nyní rozhodla jezero opustit a sednout si k ohni, musel by ještě nějakou dobu plavat, než by mohl i on vylézt z vody. Něžně ji skousl spodní ret a prohloubil jejich polibky, tisknouc si ji k sobě, čímž ji zároveň tiskl i na své vzrušené mužství. "Haido." temný a hluboký hlas, kterým ze sebe nakonec vydral zavrčení jeho jména, zněl naléhavě a měl v sobě něco jako prosbu, která se mu odrážela ve stejně temných očích. Nedokázala si ani představit jak těžké bylo držet se zpět i když by stačilo málo na to, aby se její košile dávno válela daleko od nich, aby oblečení mezi nimi nadobro zmizelo a byli proti sobě zcela nazí, jen představa a doteky na jejím nahém těle ho lákaly, jako čertík na jeho rameni, přesto nechával volbu na ní. Aby měla ona poslední slovo, aby ona rozhodla zda vzrušení povolí, nebo nakonec bude nucen jít si skutečně na dlouho zaplavat. "Jsi tak nádherná.." zašeptal ji znovu do rtů.
Haida Ara Valdrinor
Haida Ara Valdrinor
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 27. 03. 20
Age : 28
Location : Fiplin

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

25/4/2020, 23:54
"Nikdo se to nedozví, Ragi. Ode mě ne," tichým hlasem mu přislíbila na svou čest, že se postará, aby jeho tajemství za žádných okolností neopustilo její rty. Popravdě jí ani nezáleželo na tom, zda je ze zázemí zcela obyčejného nebo se honosí korunou vykládanou drahými kameny. Na jeho původ nehleděla. Co vlastně znamenal? Jen jméno, titul a občas hlubokou propast mezi dvěma lidmi. Bříšky prstů jemně přejížděla od ramen po předloktí až k zápěstím, zlehka je obemykajíc prsty, jako by tím naznačovala ony okovy, to odpoutání se od svobody, čemuž ho mohla příliš snadno vystavit. Výsledku, proti němuž se bránil a raději se zřekl všeho, co pro něj život přichystal na předem vybudované cestičce dlážděné budoucností vladaře. "Nikdy bych po tobě nemohla nic podobného chtít a ty to víš." Cosi v jejích očích hovořilo pravdu, upřímnou a bolestnou, když si byla nucena přiznat, co pro ni Ragi a jeho svoboda znamenali. Neexistovalo nic cennějšího než volba, rozhodnutí založená na svobodě, nikoliv omezení, jakými by ho podrobila po svém boku. "Být se mnou by pro tebe představovalo ztrátu všeho, co sis za ta léta vybojoval." A že to musely být roky, protože jeho jméno neznala, ne ze zápisů o současných vladařích a jejich potomcích, kteří stále žili a jejichž boj o korunu se blížil. Jak dlouho už takto žiješ, Ragi? Kolik dekád se potuluješ sám životem? "A já tě mám příliš ráda na to, abych tě uvázala k sobě jako nějakého psa," vydechla zahanbená onou představou, že by mu něco takového byla schopna a vlastně ochotna udělat. Nemluvě o tom, jak ponižující pro něj byla nejen taková myšlenka, ale taktéž označení pes, jímž se mu nejspíš dvakrát nezavděčila. "To radši budu čekat každý den. Vyhlížet tě z okna, od bran... Abych se ti mohla vrhnout do náručí v tom momentě, kdy tě spatřím." Začervenala se tou představou, tváře jí růžověly s intenzitou podobající se rajskému jablíčku, než se smíchem zavrtěla hlavou. Blázínek, malý zamilovaný blázínek - přesně tím byla v jeho přítomnosti. "A slibuji, že se tě nepokusím cestou porazit," zahihňá se s představou vystávající před očima. Jistě by takového činu byla schopna.

Jak málo stačilo, aby se znovu spojili v jedno, přitisknutí na sobě tak, jako by na tom závisel jejich život? S hlavou zakloněnou přijímala jeho polibky, doteky posouvající se výš a výš, až prsty přejížděl po citlivé linii zad. Zalapání po dechu mu bylo odměnou v momentě, kdy se dotkl bederní páteře, putujíc prsty výš, přičemž pokaždé její nádech roztřásl o něco intenzivněji, dokud si nezačala skousávat spodní ret se snahou potlačit další důkazy spokojenosti. Její sténání by se jistě rozléhalo ztichlou nocí a dokud mohla, bude se zuřivě bránit. Polibek na krku ocenila zavrněním, připomínajíc spokojené kotě rozvalené na zádech, prsty si ho přidržujíc u sebe, jak se mu mezitím vískala ve vlasech. Stehny o něco zesílila stisk na znamení, že se jí Ragiho chování velmi líbí a pokud by měl představ, nedostalo by mu spokojeného úsměvu - spíš naopak. Prudký výdech jeho jména vyrazil z jejích rtů. "Ragi..." Tichá odpověď na stisk jejího ňadra, vrnivá pobídka, aby pokračoval, aby nelenil a dotýkal se jí stejně jako teď, prohluboval každý dotek a užíval si reakce jejího těla. Záda prohnula o něco výrazněji, nabízejíc mu tak svá ňadra pro další stisk. Nešlo ignorovat i jeho touhu dráždící ji na klíně přes tenkou látku spodního prádla, jediného kousku látky, který je dělil od splynutí v jednu podstatu. Ta myšlenka, že po ní touží stejně jako ona po něm, se jí líbila a nutila ji k úsměvu, šťastnému a navýsost spokojenému. Chceš mě, Ragi... Toužíš po mně tak jako já po tobě. Její prázdné lůno odpovídalo zoufalými stahy, prázdné, nevyplněné a zoufale prahnoucí po pozornosti jeho těla. "Trápíš mě, Ragi... Trápíš mě a moc dobře to víš." Stejně jako sebe, zasténá v myšlenkách po vyslovení jejího jména hlubokým, vášní zhrublým hlasem, který prozrazoval podobnou touhu, jaká zmítala jí. "Ragi," zašeptá jeho jméno s naléhavostí, dlaněmi ho od sebe odstrkujíc, aby mezi nimi na moment vytyčila jasnou hranici. Špatně se jí dýchalo, v jeho přítomnosti snad ani nebylo možná uvažovat s hlavou čistou, ale musela se o to pokusit. "Nevím, za jak dlouho se znovu shledáme..." Za měsíc, dva, rok, dva, tři... deset let? Mohlo se jednat o dobu krátkou stejně jako dlouho. Dobu, během které se mohla odehrát spousta věcí a poznamenat je. "Ale dnešek patří jenom nám. A já si přeji ho strávit s tebou... naprosto..." Vydechla, skousávaje si spodní ret, oči upřené do jeho, byť ještě před chvilkou je sklopila k jejich spojeným tělům natisknutým na sebe, až mezi nimi nezůstala mezírka. "... nepočestně," dodá tak tiše, aby to slyšel jenom on a nikdo jiný. Aby svým slovům dodala na důrazu, vzala mezi prsty nacucanou látku spodní košilky, přetahujíc si ji přes hlavu, aby se mu poprvé odhalila v rouše Evině. I kdyby se mezi nimi nemělo odehrát nic víc než jen příjemné strávení blízkosti, rozhodla se mu obnažit tak jako on jí ještě před krátkou chvílí obnažil své srdce. "Doufám, že mě považuješ za nádhernou i teď, když už nemám co skrývat." Doslova, Ragi... doslova nemám co skrývat.
Veragin Baldimmor
Veragin Baldimmor
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 18. 04. 20
Age : 479
Location : Illivenas

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

26/4/2020, 01:43
Byl rád, že je u ní jeho tajemství v bezpečí. Její další věty jej potěšily a zároveň zklamaly. Čekal jiná slova. Chtěl být její součástí, a mohl by pro to udělat mnoho, když se ji díval do očí. Do těch divokých očí, věděl, že by udělal cokoli. Cokoli, aby mohl stát po jejím boku každý den, každou noc. Každý večer usínat s ní v náručí a stejně tak se i probouzet. Svázaný a přesto volný, protože to její oči, její smích a její bláznivá a divoká povaha by mohla být jeho svobodou. Usmál se a vzal ji za ruku. Sklonil pohled na její dlaň, pohladil ji palcem a následně přehmátl tak, aby si mohl její ruku přiložit ke rtům a věnovat jí ten polibek, jakým se zdravý dámy u dvora. Na první pohled ohrané gesto, ovšem on pozvedl oči, aby se jí pak opět mohl podívat do tváře. "Ani kdybych to chtěl já sám?" nadnesl dotaz. Copak by jsi mi řekla poté? Pořád by jsi nesouhlasila? Kdybych ti dovolil uvázat mě právě jako toho psa? Ve tvé blízkosti, ve tvém náručí, po tvé boku. Nezajímá mě koruna, zajímáš mě pouze ty. tolik myšlenek. Tolik krásných slov, která nadále zůstávala v jeho hlavě, přičemž se jeho pocity vůči ní odrážely v jeho tmavých očích. Měsíc jim tvořil lucernu a házel na jeho obličej bledé stíny, ani ty však nedokázaly zakrýt ten svůdný úsměv toho zamilovaného blázna, který by uvěřil i v šest nemožností, kdyby to bylo s ní v jeho náručí. "Chvěla by ses, kdybych se dotkl tvých rtů? Smála by ses? ... Dokázala bys zemřít, pro někoho,koho miluješ?" zarecitoval slova písně, kterou ji tehdy na její přání zpíval pod stromem. S pohledem upřeným do jejích očí. Vázán sám sobě slibem, že by nedokázal nechat ji celý život čekat. Dvakrát stejnou chybu neudělám, Haido. Když jsem s tebou, sotva popadám dech. Nenechám tě samotnou. znovu jí jeho slova zůstala skryta, ale jeho oči mluvily za vše. Jen ať mu zkusí odporovat, pokud bude chtít neopustí ji i když to ještě nějakou dobu bude složité, bude muset odejít, protože zůstat nemůže. Cestuje, protože se skrývá. Snad pár dní navíc, kdyby zůstal v Hedenu - mohli by se znovu setkat? I kdyby snad zůstal mohla by odejít z paláce, aby se viděli? Aby se jí opět mohl dotknout a obejmout ji.
Jeho jméno zaznělo z jejich rtů a doputovalo jako sladká píseň k jeho uším, zúžil oči a opět její ňadro jemně stiskl, pohrávajíc si palcem s její bradavkou, políbil ji znovu a opět, nevynechávajíc jediné místo na jejím krku, kde by nezanechal polibek. Pečlivě a mučivě dlouho se věnoval pouze tomuto místu, zatím co si hrál s jejími ňadry, které mu sama vystavoval na odiv, i když stále skryté pod látkou té zpropadené košile. Sám cítil, že jeho vlastní vzrušení a touha hromadící se v jeho klíně i těle se brzy posunuly na jím snesitelnou hranici. Nemohl vydržet držet se zpět ještě déle, možná proto vyslovil její jméno s nevyřčenou otázkou na rtech. Chtěl ji? Potřeboval ji. "A víš ty, jak moc trápíš mě?" zavrněl jako malé kotě. Připadalo mu to jako věčnost. Dlouhá, skutečně dlouhá doba - ať už jen její rozhodnutí, nebo snad to kdy naposledy něco podobného zažil. Stupňující tlak ve slabinách. Nezajímalo ho, za jak dlouho ji znovu uvidí, až se rozloučí, jediné co věděl, bylo to, že to nebude dlouho trvat. Nemohlo by, Cítil jak ho k ní něco táhne, jak mu naopak něco hluboko uvnitř podsouvá myšlenku o tom, aby zůstal. Aby se jí držel a nepustil. Byla jako soška pastýřky na stole jeho otce, když byl malý. Chtěl se ji vždy dotknout a prohlédnout si ji, ale bál se, že ji rozbije. A tak se cítil nyní s Haidou v náručí. Jakoby byla křehká a každým dotykem by ji mohl ublížit. Jenže tahle silná žena byla opakem. Stáhla si předtím svou košili a on ji viděl poprvé bez ní - ačkoli již předtím díky její průhlednosti viděl mnoho. "Tak nádherná jak jen můžeš být, Haido." oslovil ji znovu jménem, opět jako kočka zapředl s temným tónem jeho hlasu, jak byl naplněn vzrušením a touhou.
Měsíční jezero - Stránka 2 9cf78f3bd843a10fb8d76927e9903a7c

SPOILER:


Naposledy upravil Veragin Baldimmor dne 26/4/2020, 18:40, celkově upraveno 1 krát
Haida Ara Valdrinor
Haida Ara Valdrinor
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 27. 03. 20
Age : 28
Location : Fiplin

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

26/4/2020, 18:16
Ty? Nečekala, že by byl ochoten se vzdát vysněné svobody kvůli ní, dívce, kterou potkal před pár měsíci a nyní se střetli podruhé. Kdyby to věděla Ingenn, už by mi hubovala, že se nechám tak snadno smést vlnou žáru, vyplísní se v myšlenkách, ale zároveň tušila, jak by reagoval otec. Zprvu vyděšený představou, s kým se to jeho drahá dcera stýká, než by pochopil, že se lapila do stejného citu, jaký prožíval s její matkou. Jako by se mělo jednat o její existenci, o bytí v prostoru, které jí dávalo smysl. Proč bys to dělal, Ragi? Nenapadalo ji, že odpověď je stejná jako její - protože ji miluje stejně jako ona miluje jeho. Podivný cit, tak zvláštní, ale vcelku pochopitelný. Existuje láska na první pohled? Pro sebe se usmála s tichým přikývnutím mířeným za vlastními rozvahami. Myslím si, že odpověď už znám. Ale Ragi stále čekal na její odpověď, na slova, která je buďto spojí nebo rozdělí a jejich cesty odloučí na hodně dlouhou dobu, ne-li navždy. "Já se jen nechci cítit... sobecká. A zodpovědná za tvůj stesk po svobodě. Vidět tě trápit se, protože tvé srdce touží po toulání se krajinou bez toho, aniž bys věděl, co přinese zítřek," pronese tiše, zoufalství se jí pomalu vkrádalo do hlasu a Haida cítila, jak začíná propadat strachu. "A zároveň bych se necítila šťastnější, kdybych se mohla každé ráno probouzet schoulená ve tvém náručí za prvních paprsků slunce vkrádajících se okny do pokoje." Jaká to rozporuplná záležitost, u níž neznala správné řešení. "Nekoukej se na mě tak," vyhrkne při pohledu do jeho očí, těch zpropadených psích očí, kterými ji dokázal lapit hned napoprvé. Připomínal ďáblíka, raráška ponoukajícího k nekalostem, svůdného démona, kterému nešlo odolat. A Haida nyní vehementně bojovala proti touze se poddat a majetnicky přikývnout na učiněnou nabídku. "Děláš mi to těžší. Už teď radši přemýšlím nad tím, že i kdyby mě to bolelo sebevíc, ochotně obětuji svou touhu zůstat po tvém boku vůči tvé svobodě a možnostem poznávat celý Otherkion od jednoho konce po druhý." V návalu emocí dokonce pohazovala rukama, zdůrazňujíc vnitřní rozpor. "Ragi," vydechne bolestně po verších písně, kterou tak dobře znala. "Dokázala bys zemřít pro někoho, koho miluješ?" Uhnula pohledem. Na tuhle otázku neznala odpověď. Ne u něj. U otce? Neváhala by. U Adrilla s Odinnem? Taktéž věděla, že by se vrhla do nebezpečí kvůli jejich záchraně. "Co si přeješ ty?" Zamumlá svou otázku, protože se zdálo, že právě tohle bude nejjednodušším řešením. Vědět, po čem prahne jeho srdce a smířit se s jakoukoliv odpovědí. Řekni mi pravdu, Ragi... ne to, co by mi ulehčilo život. Prostě mi pověz pravdu...

SPOILER:
Veragin Baldimmor
Veragin Baldimmor
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 18. 04. 20
Age : 479
Location : Illivenas

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

27/4/2020, 13:35
Po jejích slovech se ho vlastně zmocnil podobný pocit. On by také byl sobecký, kdyby využíval její dobré duše a lásky k tomu, aby mohl odcházet. Vracet se po dlouhých měsících a jen na chvíli. Nechávat ženu, kterou miluje samotnou někde vysoko na útesu, na zámku, na hradě, mezi chodbami na pospas všemu a všem. Byl by sobec, kdyby hleděl jen na svou svobodu a na to jak moc se mu líbilo být jako moře, nespoutaný a divoký jako koně na rozlehlých pláních. Musela se smířit s tím, že si jej ochočila pohledem, že v něm utvrdila myšlenku, že ji potřebuje mít vedle sebe, že on potřebuje být vedle ní. Musela se smířit s tím, že i takové věci se dějí, že se kvůli ní všemu vzdá, i kdyby to znamenalo znovu si nechat na záda naložit tíhu podobnou té, jaká na jeho bedrech byla než utekl, dokud ještě byl dědicem. Právoplatný dědic, víla, která zběhla a mohla by kdykoli vystrčit růžky a sebrat se vše nazpět, ale otázka zněla, proč by to dělal? Proč by měl něco takového bratrovi udělat? Jemu nešlo o trůn, nešlo mu o moc, nyní ho zajímala jen Haida. Ona a její krásné oči, ten štěňečí pohled, když mu říkala, že nechce být sobecká a přitom dovolovala, aby byl sobecký on sám. "Haido.. pokud budu odcházet, budu nakonec já ten sobecký.. udělejme společně kompromis. Dokud to nebude možné, abychom byli spolu.. budu se sem vracet.." odmlčí se.  "Až to možné bude, zůstanu tu s tebou." nebude to hned, ještě je před nimi dlouhá cesta, která je nakonec bude provázet v nejistotě. Zkouška vzájemné oddanosti, důvěry? Bude cestovat, protože nemůže zůstat nikde dlouho, nemůže si to nakráčet do paláce a předstírat, jakoby se nic nestalo. Všechno by se jen zkomplikovalo, zamotalo, zničilo - celé snažení všech dědiců by se mohlo během vteřiny vypařit, kdyby se mezi všechnu tu vřavu připletl ještě on. Když vyslovila jeho jméno pousmál se, jeho úsměv byl plný pochopení, byl podobně zmatený jako ona, stalo se to příliš rychle, aby si ještě zvládl utřídit všechny myšlenky do takového sledu, aby dávaly skutečný smysl.  "Lásko.. jsem podobně zmatený. Podobně nejistý.. Nemohu si přát nic jiného, než být s tebou déle, opět tě vidět.. Slíbit ti, že se vrátím." pohladil ji po tváři, s tím milým, svůdným a chápavým úsměvem. S tou jiskrou v tmavých očích, se srdcem plným lásky a zmatením, který cítí s téhle ženy. Uchvacovala ho a nebyl si jist, co přesně chce všechno zažít. Dát ji tu část svého života, od začátku do konce. Jednou možná, pokud všechno vydrží, pokud to bude stále tak silné a bude dále sílit. Budu schopen dát ti i prsten, budeš-li chtít.
SPOILER:
Haida Ara Valdrinor
Haida Ara Valdrinor
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 27. 03. 20
Age : 28
Location : Fiplin

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

5/5/2020, 20:06
Připadalo jí to jako nekončící zážitek. Každý pohyb přinášel něco nového, dříve nepoznaného, štěstí rozprostírající se na rtech v podobě slastných výdechů a šeptaného jména - jeho jména. Ragi - mohla by ho sténat znovu a znovu, nikdy by se neomrzelo. Hledala v něm útěchu, blízkost i jistotu, v jeho jméně i těle, k němuž se tiskla, držena v zajetí jeho silných paží, které objímaly štíhlé tělo smáčené vodou z jezera ale i potem. Nádech a výdech, vzduch přerývavě prchal do plic, aby ho odtamtud opětovně vypudila, horko sálalo z její kůže, když si u něj schovávala tvář. Do zad mu zaťala nehty o něco intenzivněji, zanechávajíc mu tak svým činem nejspíš drobné rudé rýhy, když stiskl povolila, sklouzávajíc po celé délce páteře až k bedrům, než se ho znovu zachytila za ramena, držíc se ho pevně, jak jen to šlo. Slast vyplula na povrch a Haida se jí se zavřenýma očima plně oddávala, červenajíc se ve tvářích s hlavou zakloněnou a rty pootevřenými, aby vůbec byla schopna dýchat. Něco tak intenzivního nikdy nezažila, tak osobního, intimního. Nevyrovnal se tomu žádný pocit radosti, ani když poprvé usedla na koně a rozjela se na jeho hřbetě se smíchem za podpory otce. Když poprvé odzbrojila svého protivníka. Když si poprvé natáhla uniformu hlásající její příslušnost k armádě. S Ragim se jednalo o cosi... nepopsatelného. "Ragi," vydechla jeho jméno šťastná, že právě on jí dovolil poznat svět z jiné perspektivy. Nyní by tvrdila, že i hvězdy zářily jasněji a měsíc laskal její pokožku chladivým dotekem, byť se jednalo o pouhou představu, hloupý výmysl její hlavy vznášející se na vlnách euforie. "Po tomhle se tě už nevzdám... víš to?" Intimita v jejím životě ještě nehrála roli, ale s Ragim by se všechno mohlo změnit. Představa, že každou noc usíná v jeho objetí po sladce hříšném milování, a že ji ráno za ránem budí polibkem na odhalené rameno, za uchem nebo jí prsty přejíždí po holých pažích či páteři? Zvykla bych si, ani nevíš jak rychle...

Konečně se jí povedlo natolik uvolnit sevření, aby se ho nedržela křečovitě, dávaje svalům možnost vydechnout po fyzické námaze a vypětí, které stále ještě pociťovala. Nejspíš bude potřebovat i jeho oporu, až se bude vracet na břeh, nohy se jí nepochybně budou klepat v kolenou. "Nevyjádřila jsem se na tvou nabídku," připomene mu tiše požadavek, který vznesl o malou chvilku dřív, než se oba propadli do náručí vzájemné vášně. Seděla na něm, prsty mu prohrabávaje dlouhé vlasy, odhrnujíc mu je přitom z čela, aby znovu a znovu podléhala intenzitě tmavých očí a hlubokého pohledu. "Budu čekat. Vždycky budu čekat. A dokud to půjde, budu po tvém boku trávit co nejvíc času... Radovat se s tebou. Být ti oporou v dobrém i ve zlém... Smát se s tebou i prolévat slzy." I jejím uším to znělo téměř jako verze svatebního slibu než obyčejné poslání. "Ale otec... J-já... nevím, jak na to bude reagovat," připustí s kapkou nejistoty v hlase, pohled uhýbajíc stranou. Otec nebyl tvrdý, rozhodně ne vůči její výchově, ale dovedla si představit, že její svazek by měl být částečně výhodný. Na druhou stranu i on si vzal za ženu vílu, sic vznešenou, ale žádnou významnou ženu. Ragi? Byl více než to - býval dědicem a nebýt toho, že odstoupil z turnaje a vzdal se všeho, co měl, mohl by být i králem říše. Mohl být mocnější než všichni ostatní. "Budu čekat... ale dnes ne... Dnešní noc chci strávit s tebou," zašeptá než mu věnuje polibek plný citů. Měli pro sebe celou noc, kdy mohli ležet vedle sebe při ohni, a ona by naslouchala jeho ukolébavkám, než by usnula. A ráno? S prvními slunečními paprsky, s prvními červánky se rozloučit polibkem a příslibem, že se opět setkají, se vydat do hradu, zpět do Hedenu, aby mohla tiše vklouznout do pokoje s uličnickým úculem na tváři a myšlenkou na Ragiho.
Fréa Lirea Arcalimë
Fréa Lirea Arcalimë
Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 02. 21
Age : 120
Location : Cyra

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

5/2/2021, 12:47
Už je to několik dní, co jsem se vydala na další cesty. Několik dní, co jsem na hřbetu Terstin opustila hranice jak Inssery, tak celé Cyry. Ani otec ani matka nebyli moc nadšení, když jsem jim oznámila, že zase odjíždím. Od doby únosy byly skoro až přehnaně starostliví. Na jednu stranu jsem to chápala. To co se stalo bylo příšerný a pořád mě kousky mučí ve snech. Na druhou stranu je to až příšerně nepříjemné.
Cesta mě s Terstin z Cyry dostala až sem. Do Fiplinu. Stálo mě to projetí celé Illevenas. Přes Východní polopoušť až na hranice Fiplinu. Bylo náročné překonat nástrahy Tichého lesa a Středozemních nížin, ale stojí to za to. Už před dlouhou dobou jsem zaslechla jak víly mluví a kráse měsíčního jezera. Neodolala jsem a musela jsem se přesvědčit sama. Taková už jsem byla. Chtěla jsem vidět všechny krásy, které náš svět nabízí. Seděla jsem na hřbetu mojí už dlouholeté společnice, která má stejnou barvu, jako čistě napadnutý sníh. Neskutečně jsem toužila si zatančit u tohoto jezera. Už od mala jsem tančila u Vali, takže tanec při Měsíčním jezeru bude jenom a pouze oddych po dlouhé cestě. Přesně z tohohle důvodu jsem se převlékla z jezdeckého oblečení. To se mi povedlo, když jsem projížděla Hedenem. Našla jsem si jeden hezký a útulný hostinec, kde jsem si vzala jeden pokoj. Tam jsem si dala pár věcí, převlékla se a společně s Terstin jsem se vydala právě sem k Jezeru.
To je taková nádhera.... Problesklo mi v hlavě, když jsem pozorovala tu nádhernou hladinu, kterou bych klidně mohla přirovnat k zrcadlu. Přehodila jsem jednu nohu přes hřbet Terstin a už jsem přes její bok sklouzla na zem. Neměla jsem důvod Terstin přivazovat. Poslouchala mě perfektně a i ona se potřebovala jít napít, což jsem ji hned nechala. Na nohou jsem měla sandálky z kůže, ale jejich barva byla nádherně zlatavá. Jednalo se o sandálky, jejíchž propletené proužky mi sahaly něco málo nad kotníky. Sandálky, ale nebyli díky dlouhým šatům vidět. Světle modré šaty se zlatými ornamenty. Výstřih byl opravdu hluboký, ale to mi nevadilo. Pas jsem měla obepnutý pásem ze zlata s ornamenty. Ze stejného materiálu a se stejným motivem jsou ozdoby na ramenou. Dokonale lehká látka a do světa křičící Cyrský styl. "Terstin, opatrně, ať tam nespadneš." Zavolala jsem na ni pro jistotu a dál uchváceně sledovala to jezero.
https://i.pinimg.com/564x/14/b6/2e/14b62e23fff229049837f3a04b89caa0.jpg
Arwin Vaynore
Arwin Vaynore
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 05. 02. 21
Age : 246
Location : Fiplin

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

5/2/2021, 14:57
Občas děkoval Kotlíku, že makal natolik a nepolevoval, že se z něj dnes stal důstojník. Jako důstojník první legie měl totiž o několik pravomocí více a zase na něj všechna pravidla neplatila. Bylo to skvělé právě v časech jako je tento. Mohl se prostě vylétnout z tábora a odletět pryč. Když už si říkal, že jsou ty lidi až moc debilní, prostě se zvedl a nikdo ho zbytek dne neviděl. Nejdřív z toho byl problém, ale postupně si na to všichni zvykli. Tentokrát to ještě spojil s cestou do města Heden. Potřeboval koupit dárek pro matku, která slavila narozeniny. Sice to nebude oslava jako oslava, protože on za ní přiletět nebude moct, sestra s rodinou nemluví a pochybuje o tom, že by otec něco pořádal. Jako správný syn chce ale ukázat, že na ni nezapomněl a jeho kroky vedou přímo do zlatnictví, aby si vyzvedl svou objednávku, kterou zadal už před několika měsíci. Věděl, že nebude jednoduché splnit jeho požadavky, ale nechtěl si nechávat dělat šperky v jiném království. To je na něj moc daleko a moc zbytečné. Obchodník strnul, když Arwin vešel do místnosti. Musí uznat, že z něj snad i jde trochu strach. Měří skoro dva metry a nechal si na sobě oblečení z tábora, což znamená, že je celý v černé pevné látce, která připomíná kůži. Víc oné kůže má na ramenou a na hrudi, kde se mu na obou místech vyjímají temně rudá zřídla Jedno na hrudi a na každé ruce po dvou – jedno na rameni, druhé na bicepsu. Spěšně zaplatil, vzal si svůj balíček a odešel z místnosti. Občas bylo dobré, když se ho lidé obávali, ale v této chvíli to bylo spíš otravné. Aspoň ale dostal slevu, a to se vyplatí!

Jenže co teď se zbytkem času? Nechtělo se mu vracet do tábora a mnohem raději se odklidí na nějaké klidné místo, kde ho nebude nikdo rušit. A které by bylo lepší než jedno z těch nejromantičtějších v celé zemi? A to navádí k tomu, že se vydává k Měsíčnímu jezeru. Má to místo rád, je tu klid a taková zvláštní energie, která uklidňuje každý jeho sval. Občas tu rád sedává třeba večer a pozoruje zamilované páry a směje se jim. Potichu, samozřejmě. Občas si sem sám někoho přivede. Mnohem častěji si ale vyleze na vysoký dub, který je jen kousek od vody a jako vodník sleduje vodu pod sebou. V tu chvíli pro něj není nic jiného než teď a tady. A právě i na toto místo se vydává právě teď. Netrvá mu to ani moc dlouho. Vzdušnou čarou a jeho rychlostí to není zas tak daleko a on už si spokojeně hoví na své větvi, která je tak čtyři metry nad zemí a díky tomu ho kryje před zraky ostatních. Málokdo se totiž dívá nad sebe. Se zavřenýma očima poslouchá pohyby vody a snaží se zapomenout na to, že za pár hodin bude muset zase pryč. Lehce si povzdechne zrovna ve chvíli, kdy zaslechne dunění kopyt. Otevře nejdřív pomalu jen jedno oko, a pak to druhé. Rozhlédne se a zaměří onu příčinu toho zvuku a zjistí, že je to jen malá blondýnka. Ale víla. A podle oblečení může dost jasně říct, že není zdejší. Chce dělat, že tu vůbec není, ale něco mu na druhou stranu říká, že by mohla být sranda, zase se s někým seznámit. Lehce se usmívá a shlíží na ni dolů. To, že je Illyrijec, ukazují jen ta zřídla. Druhý velký úkaz má zatím skrytý, i když by to taky nemuselo být špatné odhalit. Ale až později. Sleduje dívku a přejíždí ji od hlavy až k patě, dokud nepromluví na svého koně. „Nemyslím si, že ti rozumí,“ pronese směrem k ní s úsměvem na rtech a zamává na ni, aby si ho v korunách stromu všimla. Zatím ještě na zem neslézá. A rovnou jí i tyká. Ach, jaký to trochu nezdvořák. Jeho úsměv sluníčka to snad ale napraví. „Nevypadáš jako někdo, kdo tu čeká na svého přítele. Hádám tedy, že tu jsi na výletě. A tipuji, že pěkně z daleka,“ začíná odhadovat z toho, co vidí a pořád tak mile na ni pomrkává a je vážně zvědavý, jak se k tomu dívka postaví. Zkouší si ji.
Fréa Lirea Arcalimë
Fréa Lirea Arcalimë
Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 02. 21
Age : 120
Location : Cyra

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

5/2/2021, 15:56
Upřímně, ani nevím, kam se mám dívat dřív. Na to překrásné jezero se zrcadlem místo hladiny? Na hlavní město celého Fiplinu, které se týčí na skále nad jezerem. Je to dost vysoko a cesta z Hedenu sem je poněkud delší. Což je pochopitelné vzhledem k tomu, že člověk musí tu výšku sejít a většinou nějak obejít. Ano... mohla bych se přemístit, ale nechtěla jsem riskovat, že bych někde odpadla. Hlavě bych pak neměla ani energii na to, si tady zatančit. A to je důvod, proč jsem přeci tady! Zároveň si i ona sama přijde jistější, když má ve svojí blízkosti Terstin. Takže přemisťování ani nepoužívám. Je to pro mě poněkud zbytečné. Rukou jsem si projela dlouhé blond vlasy, které jsou pár čísel nad zadkem a pousmála jsem se. Bylo až překvapivé, jaké tady bylo ticho a klid. Tohle je to, co mám ráda.  Udělala jsem pár kroků směrem k jezeru, ale to už jsem zaslechla. Cosi. Jakýsi mužský hlas, za kterým jsem se hned otočila. V ten moment se tím směrem otočila i Terstin a zaržála. "Shhhh, to nic, Terstin... To nic.." Pokusila jsem se ji malinko uklidnit, což se mi taky i povedlo. To už jsem pohled zase vrátila na to místo, odkud jsem slyšela ten hlas. Nejdřív jsem nikoho nemohla najít, dokud jsem nepostřehla rychlejší pohyb, který mě upoutal. Nějaký muž seděl vysoko na stromě a mával právě mým směrem. "A já bych zase řekla, že rozumí." Prohodila jsem zase jeho směrem. Nevěděla jsem, kdo to je. Dvě věci jsem ale věděla jistě. Na první pohled budí respekt, který mě nějak instinktivně nutí udělat jeden krok dál od něj. A za druhé, má štěstí, že narazil na mě a ne na Lilis. Protože moje starší sestra by mu za tykání utrhla hlavu. Doslova. Ona si potrpí na vykání, na oslovování hraběnko a všech těhle věcí. Já ne. Já si ani nepotrpěla na titulu hraběnky. Spíš jsem používala lady, nebo jsem se bez toho klidně i obešla. "V tom případě jsem asi odhalená. Můžu ti s něčím pomoct, nebo máš v oblibě sledovat cizí víly a jejich koně z korun stromů?" Samozřejmě jsem to nemyslela nějak zle. Spíš bylo příjemné si do někoho malinko rýpnout po dlouhých cestách, kdy jsem mohla mluvit jenom na Terstin. Prohlížela jsem si ho od hlavy až k patě. Tedy, co jsem na tu dálku zahlédla. Jasná červená zřídla, . Tmavovlasý muž. Nic víc jsem nedokázala rozeznat. Výšku, barvu očí, nic. Jediné co jsem mohla poznat.. Illyrijec.
Sponsored content

Měsíční jezero - Stránka 2 Empty Re: Měsíční jezero

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru