Otherkion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Kotlík
Kotlík
Admin
Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 06. 04. 18
https://otherkion.forumczech.com

Diamantové hory Empty Diamantové hory

9/7/2018, 00:04
Diamantové hory Diamantov-hory

Pohoří, které zabírá většinu území Keratu a které je hlavní dominantou této říše. Také jsou tyto hory hlavním zdrojem bohatství Keratu, díky kterému mohou obchodovat se všemi ostatními říšemi. V nitru hor se ale nenachází jen diamanty, ale i jiné drahé kameny a kovy. Víceméně hlavním důlním městem, jež bylo v jedné z hor před lety vystavěno je Esnathaes, kde jsou převážně horníci a ti, co jim rozkazují. Na úbočí vzdálenější hory se poté nahází Wellian, město, které je domovem a výcvikovým táborem pro Santori.


Naposledy upravil Kotlík dne 28/4/2020, 21:23, celkově upraveno 3 krát
Dalakar Eret Moruideksuoy
Dalakar Eret Moruideksuoy
Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 03. 20
Age : 391
Location : Kerat

Diamantové hory Empty Re: Diamantové hory

27/3/2020, 00:54
Řinčení zbraní se rozléhalo široko daleko, společně s hlasy druhů, kteří se mezi sebou zvesela bavili a snažili si udržet pozitivní přístup k tréninku, s kterým je zde už pár let trápili. Nerada jsem vzpomínala na roky, které jsem zde byla donucena strávit. "Jednou se ti to začne líbit, máš v sobě mojí krev." Ujišťoval mne tehdy otec, opravdu brzy jsem přestala doufat v to, že to kdy budu brát něco více jako nutnou povinnost.
"Jak krásný to den." Pronesla jsem sarkasticky, s pohledem upírající na zatažená oblaka, která se hnala oblohou, jakoby za nimi běželo něco strašlivého. Toto neslibovalo nic jiného než déšt, podle toho, jak vítr hnal mraky oblohou jsme mohli očekávat možná i bouři.
Proč mě sem sakra museli poslat? Pomyslela jsem si, vykukující zpoza plachty mého relativně nově postaveného stanu. Dorazili jsme sem teprve včera večer a okamžitě, jak byl postaven a já si na zem hodila kožešinu,  odpadla jsem a až do osmi hodin ráno nevstala.
Poté, co jsem se ale uráčila vstát, vytvořila jsem si ze svých rozevlátých vlasů pevný, úhledný cop, vzala si na sebe jako každý pracovní den uniformu a kožené vysoké boty, které jsem si z rozmaru před týdnem koupila v Sorditu.
Kdybych jen já kráva kývla na tu žádost o ruku. Vlastně by to nemuselo být tak špatné, ani jsem nemusela vařit, jen se vystavovat jako trofej, půvabně se usmívat. Jedna noc s manželem, další noc s milenkou, z toho obě dvě strávené sexem. Sen! Začala jsem vážně přehodnocovat tu dohodu. Jakoby to ale vycítila, znamení na zádech mne nepříjemně zapálilo.
Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru